Букмекерська контора Фан Спорт для вигідних ставок на різні спортивні події

19.06.22 - 11:50

Знайомство з азартно-розважальним порталом «Фан Спорт». Основні переваги букмекерської контори «Фан Спорт». Бонусні пропозиції та акції новим клієнтам і постійним користувачам БК. Процедура реєстрації на сайті ставок на спорт «Фан Спорт» та верифікація особистості. Мобільний додаток від БК «Фан Спорт» та переваги його використання.

Букмекерська контора Фан Спорт та її особливості

Букмекерська компанія «Фан Спорт» ще не так добре відома у колі беттерів. Вона була заснована лише у 2016 році на території України, однак за такий короткий термін їй вдалося залучити чимало нових користувачів. Спочатку БК «Фан Спорт» пропонувала своїм клієнтам ставки в офлайні, але за рік вирішила повністю перебратися в онлайн. БК "Фан Спорт" має ліцензію, видану державою Кюрасао. Це дозволяє беттерам бути впевненими в якості послуг, котрі вони отримують. На сайті https://boardhockey.kiev.ua/bk-fan-sport/ можна детально почитати про особливості цієї букмекерської контори та ознайомитись з об'єктивними висновками спеціалістів.

Переваги та недоліки БК «Фан Спорт»

Букмекерська компанія «Фан Спорт» пропонує своїм клієнтам широку лінію із високими коефіцієнтами. Власне ці базові поняття і приваблюють нових клієнтів. Ще б пак – середня маржа на події в прематчі становлять лише три відсотки. Погодьтеся, такими умовами можуть похвалитися не всі букмекери.

Крім того, у БК «Фан Спорт» можна робити ставки не лише на стандартні події, а й на статистику. Шанувальники незвичайних ставок цінують це у розписі БК «Фан Спорт». Саме тому попит на послуги азартно-розважального порталу досить великі. Українські беттери з великим задоволенням проходять процедуру реєстрації, вносить депозит та роблять ставки на різні спортивні події.

Бонуси та акційні пропозиції порталу

БК "Фан Спорт" пропонує своїм новим клієнтам щедрий бонус на стартовий депозит у розмірі до ста євро. Але клієнтам варто бути уважними, адже для того, щоб відіграти такий солідний бонус, їм потрібно ставити виключно на експреси.

А ось програми лояльності у цієї букмекерської компанії немає. Дуже цікавою функцією БК "Фан Спорт" є можливість редагування своєї ставки. Зробити це можна в обмежений період часу, але така функція дуже корисна. Вона допоможе скоригувати раніше зроблену ставку, яка можливо з якихось причин вам здається невірною чи невигідною.

Особливості реєстрації на сайті БК «Фан Спорт»

Для того щоб робити ставки в букмекерській компанії «Фан Спорт», необхідно пройти процедуру реєстрації. Зайшовши на сайт можна побачити кнопку «Реєстрація», яку потрібно натиснути. Після цього буде відкрито спеціальне вікно, в якому буде вказано чотири способи реєстрації:

  • в один клік;
  • за номером телефону;
  • по електронній пошті;
  • через соціальні мережі та месенджери.

Після цього Вам потрібно буде вибрати валюту і можна зробити ставки. Далі можна зайти в особистий кабінет та дозаповнити його особистими даними. Це потрібно для того, щоб в майбутньому успішно пройти процедуру верифікації та проводити фінансові транзакції швидко і без проблем.

У деяких випадках БК може вимагати верифікації особи. Клієнту буде запропоновано ідентифікувати себе кількома способами. Наприклад, завантажити на сайт фотографії паспорта та банківської картки. У виняткових випадках БК "Фан Спорт" здійснює відеодзвінок.

Мобільний додаток від БК «Фан Спорт»

Клієнти букмекерської компанії «Фан Спорт» можуть робити ставки через свої смартфони завдяки мобільним програмам на операційних системах Android та iOS.

Для кожної операційної системи букмекерська контора пропонує окремий файл. З його допомогою можна швидко та просто встановити мобільний додаток БК «Фан Спорт». Варто зазначити, що завантаження спеціальної програми відбувається безкоштовно. Тому беттерам не потрібно платити за подібну процедуру.

Мобільний додаток може повністю замінити офіційний сайт. Попри те, що меню додатку максимально спрощене, в ньому зберігся повноцінний функціонал букмекерської контори. За рахунок цього беттори можуть проводити за допомогою смартфону або планшету будь-які операції — починаючи з проходження процедури реєстрації та закінчуючи оформленням заявки на виведення виграних коштів.