США не допустять китайські автомобілі з Канади на свій ринок, заявив посол Трампа. Посол Піт Гукстра заявив про заборону ввезення китайських авто через канадський кордон. Вашингтон блокує обхідні шляхи для китайського автопрому.
Сполучені Штати не дозволять китайським автомобілям, які можуть заходити на канадський ринок, потрапляти до США через кордон. Про це заявив посол США в Канаді Піт Гукстра, коментуючи торговельну політику Вашингтона щодо китайського автопрому. Про це 30 березня повідомило Bloomberg, пише УНН.
Деталі
За словами Гукстри, Вашингтон не збирається відкривати американський ринок для китайських авто через Канаду, навіть якщо такі машини офіційно імпортуються на канадську територію. Він дав зрозуміти, що адміністрація Дональда Трампа має намір жорстко контролювати цей напрямок.
Джерело: УНН.





