Зеленський анонсував кадрові зміни в міністерствах. Уряд проведе кадрові зміни серед заступників міністрів та обере нових керівників держпідприємств. Сенс Банк мають приватизувати до кінця поточного року.
Президент України Володимир Зеленський анонсував кадрові зміни в міністерствах і наголосив на необхідності пришвидшитися з процесами обрання керівників у ДП – зокрема, “Ліси України” та НАЕК “Енергоатом”, пише УНН.
Детально обговорили з Премʼєр-міністром Юлією Свириденко кадрові питання, які потребують вирішення. Зокрема, найближчим часом Кабінет Міністрів України проведе зміни на рівні заступників міністрів. Важливо, щоб була ефективна комунікація з парламентарями і стосовно вакантних посад міністрів
– написав Зеленський у соцмережах.
Також Президент наголосив, що “має бути оперативно проведене і перезавантаження визначених державних підприємств”.
“Потрібен прозорий та фаховий конкурс на посаду нового керівника компанії “Ліси України”, і в цілому галузь потребує нових підходів – більш сучасних, чистих і здатних підтримати доходи держави. Доручив Премʼєр-міністру пришвидшити процеси змін у державних енергетичних компаніях, передусім в “Енергоатомі”. Уже сформована нова наглядова рада компанії, і повинно бути прискорене обрання наглядовою радою нового керівника компанії – для цього є всі необхідні інструменти та повноваження”, – зазначив Зеленський.
Він зазначив, що “окремо обговорили й роботу державних банків: потрібна лібералізація банківської сфери та розширення підприємницьких можливостей”.
Джерело: УНН.





