Виконувачка обов’язків президента Венесуели відкинула заяви Трампа про “51-й штат”. Делсі Родрігес відкинула ідею Трампа про перетворення Венесуели на 51-й штат США. Вона заявила про суверенітет під час суду щодо територій Гаяни.
Виконувачка обов’язків президента Венесуели Делсі Родрігес заявила, що країна не стане “51-м штатом США” після відповідних слів американського президента Дональда Трампа. Про це вона сказала під час виступу в Міжнародному суді ООН у Гаазі, повідомляє Associated Press, пише УНН.
Деталі
Родрігес наголосила, що Венесуела продовжить захищати свій суверенітет і незалежність. За її словами, країна є “вільною державою, а не колонією”. Водночас вона зазначила, що Каракас і Вашингтон підтримують контакти та працюють над “співпрацею і взаєморозумінням”.
Джерело: УНН.





