У Волинській області на певних ділянках доріг планують встановити антидронові сітки. На дорогах Волині біля кордону з білоруссю встановлять антидронові сітки. В ОВА зазначають, що область продовжує системно посилювати оборонні рубежі.
На окремих ділянках доріг у Волинській області, що межує із білоруссю, планують встановити антидронові сітки. Про це стало відомо під час робочої зустрічі т.в.о. начальника Волинської обласної військової адміністрації Романа Романюка у Шацькій селищній раді, передає УНН.
Деталі
Як повідомили у Шацькій селищній громаді, під час робочої зустрічі обговорили ситуацію на кордоні з білоруссю та заходи, які здійснюються для посилення захисту прикордонних територій.
Романюк зауважив, що ризики з боку сусідньої держави залишаються, тому Волинська область продовжує системно готуватися до будь-яких можливих викликів. Він наголосив, що підготовка оборонних рубежів на Волині розпочалася ще задовго до повномасштабного вторгнення. Сьогодні в області облаштовані інженерні загородження, укріплені оборонні позиції, а також реалізовуються нові безпекові заходи. Одним із них стане встановлення антидронових сіток на окремих ділянках доріг, визначених і на території Шацької громади.
Джерело: УНН.





