У Сербії не припиняють протестів попри заяву Вучича про майбутню відставку. Тисячі протестувальників збираються в Кральєво, незважаючи на заяву президента Вучича про відставку. Трагедія в Нові-Саді стала символом корупції для сербів.
Тисячі протестувальників очікуються в неділю на новій акції в сербському місті Кральєво, незважаючи на заяву президента Александара Вучича про майбутню відставку та проведення дострокових президентських і парламентських виборів. Про це повідомляє Reuters, пише УНН.
Деталі
Протести в Сербії тривають уже кілька місяців після обвалу бетонного навісу на залізничному вокзалі в Нові-Саді наприкінці 2024 року, внаслідок чого загинули 16 людей. Для багатьох сербів трагедія стала символом корупції та неефективного управління країною.
Джерело: УНН.





