Третина боїв за добу припала на три напрямки – Генштаб оновив карту. За минулу добу на фронті відбулося 257 бойових зіткнень, третина з яких – на трьох напрямках. Противник завдав 70 авіаударів та застосував 8676 дронів-камікадзе.
Третина з 257 боїв на фронті за минулу добу прийшлася на три напрямки – Покровський, Слов’янський та Костянтинівський, повідомили у Генеральному штабі ЗСУ у ранковому зведенні 13 липня, показавши карту бойових дій, пише УНН.
Загалом протягом минулої доби зафіксовано 257 бойових зіткнень
– повідомили у Генштабі.
Учора противник завдав 70 авіаційних ударів, скинувши 246 керованих авіабомб. Крім того, застосував 8676 дронів-камікадзе та здійснив 3296 обстрілів населених пунктів та позицій наших військ, зокрема 32 — із реактивних систем залпового вогню.
За минулу добу авіація, ракетні війська і артилерія Сил оборони уразили вісім районів зосередження живої сили та чотири пункти управління противника.
Ситуація за напрямками
На Північно-Слобожанському і Курському напрямках минулої доби відбулося три боєзіткнення з противником, агресор завдав п’яти авіаударів, скинув 13 авіабомб, здійснив 96 обстрілів позицій наших військ та населених пунктів, зокрема п’ять – із застосуванням реактивних систем залпового вогню.
На Південно-Слобожанському напрямку противник 13 разів атакував позиції наших підрозділів у районі Стариці, Вовчанська та у бік населених пунктів Гоптівка, Караїчне, Лиман, Графське, Мала Вовча, Одрадне.
На Куп’янському напрямку ворог здійснив три атаки в напрямку Куп’янська та Новоплатонівки.
На Лиманському напрямку противник 18 разів намагався вклинитися в нашу оборону, атакуючи у бік населених пунктів Новий Мир, Степове, Дробишеве, Озерне, Лиман, Діброва, Ставки, Новоселівка, Новомихайлівка.
На Слов’янському напрямку противник штурмував 25 разів у бік Рай-Олександрівки, Пискунівки та в районах населених пунктів Закітне, Крива Лука, Різниківка.
На Краматорському напрямку російські загарбники здійснили три атаки в районі населеного пункту Никифорівка та у бік Малинівки.
На Костянтинівському напрямку ворог здійснив 24 атаки в районах населених пунктів Костянтинівка, Іллінівка, Іванопілля, Русин Яр та у бік Довгої Балки, Степанівки, Вільного й Кучерів Яру.
На Покровському напрямку наші захисники зупинили 38 штурмових дій агресора в районах населених пунктів Родинське, Гришине, Василівка, Котлине, Удачне, Молодецьке, Філія та в бік населених пунктів Дорожнє, Сергіївка, Нове Шахове, Мирне, Новопавлівка.
На Олександрівському напрямку ворог двічі атакував у бік Вороного та Олександрограда.
На Гуляйпільському напрямку окупанти здійснили 16 атак у бік населених пунктів Воздвижівка, Оленокостянтинівка, Староукраїнка, Гуляйпільське, Цвіткове, Варварівка та Чарівне.
На Оріхівському напрямку наші захисники зупинили дві спроби противника просунутися вперед у районі Білогір’я та Лугівського.
На Придніпровському напрямку минулої доби ворог наступальних дій не проводив.
На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань ворога не виявлено.
Джерело: УНН.





