Трамп не телефонував путіну після контактів в Анкарі – пєсков. Речник кремля повідомив, що телефонної розмови між Трампом і путіним після контактів в Анкарі не було. путін залишається “відкритим до діалогу”, зазначив пєсков.
Речник кремля дмитро пєсков повідомив, що президент США Дональд Трамп не телефонував володимиру путіну після контактів в Анкарі. За його словами, путін залишається відкритим до діалогу. Про це повідомляють російські “медіа”, передає УНН.
Деталі
Під час спілкування з журналістами дмитро пєсков заявив, що після нещодавніх контактів в Анкарі телефонної розмови між Дональдом Трампом і володимиром путіним не відбулося. За словами речника кремля, причиною цього могла бути зайнятість президента США.
Пан Трамп, швидше за все був дуже зайнятий після всіх контактів в Анкарі. Тому вчора ніхто не телефонував. Президент путін завжди радий поспілкуватися. В нього дійсно конструктивний діалог, незважаючи на певні розбіжності
– заявив дмитро пєсков.
Також речник кремля наголосив, що російський президент готовий до спілкування.
Поки ніхто не дзвонив. Президент путін відкритий до діалогу
– підкреслив пєсков.
Джерело: УНН.





