Ще троє зрадників, які воювали на Донеччині та Харківщині, отримали 15 років – СБУ. Суд засудив до 15 років позбавлення волі трьох зрадників, які воювали проти Сил оборони на Покровському та Харківському напрямках. Їх визнали винними у державній зраді та колабораційній діяльності.
За матеріалами СБУ були засуджені до 15 років позбавлення волі ще троє зрадників, які воювали проти Сил оборони на Донеччині та Харківщині. Про це повідомляє УНН з посиланням на Службу безпеки України.
Деталі
Сили оборони взяли їх у полон під час боїв на Покровському та Харківському напрямках. Одним із засуджених є мешканець тимчасово окупованого Донецька, який ще у 2014 році приєднався до створеної росіянами “народної міліції днр”.
Іншим фігурантом є уродженець Макіївки, який уклав контракт з міноборони рф на проходження служби у 9-му мотострілецькому полку 18-ї мотострілецької дивізії армії рф на посаді стрільця.
Третім зловмисником є зрадник, який восени 2025 року “мобілізувався” до складу 31-го мотострілецького полку 67-ї мотострілецької дивізії Центрального військового округу рф.
За матеріалами Служби безпеки суд визнав ворожих поплічників винними за двома статтями Кримінального кодексу України:
- чч. 1, 2 ст. 111 (державна зрада);
- ч. 7 ст. 111-1 (колабораційна діяльність).
Джерело: УНН.





