росіяни завдали трьох ударів по Запоріжжю, поранено жінку. Ввечері 28 червня росіяни завдали трьох ударів по Запоріжжю. Пошкоджено приватний будинок та об'єкт промислової інфраструктури, постраждала 60-річна жінка з осколковим пораненням ноги.
Ввечері в неділю, 28 червня, росіяни завдали трьох ударів по Запоріжжю. Про це повідомив начальник Запорізької ОВА Іван Федоров, інформує УНН.
Деталі
За його словами, попередньо, є поранені. Згодом Федоров уточнив, що ворожим ударом пошкоджено приватний житловий будинок.
Також ворог атакував об’єкт промислової інфраструктури. За попередньою інформацією, постраждала 60-річна жінка. Їй надається медична допомога
– констатував начальник Запорізької ОВА.
Пізніше Федоров додав, що жінка, яка постраждала внаслідок ворожої атаки, отримала осколкове поранення ноги.
Джерело: УНН.





