росіяни вдарили ракетами по Білопіллю, є постраждалі. Ворог двома ракетами поцілив по будівлях освітніх закладів у Білопіллі. Постраждала працівниця одного із закладів, її госпіталізували.
У Сумській області російські війська завдали ракетного удару по Білопіллю, пошкоджено освітні заклади, є значні пошкодження і постраждалі, повідомив у понеділок голова Сумської ОВА Олег Григоров у соцмережах, пише УНН.
Вранці ворог завдав ракетного удару по Білопіллю. Двома ракетами росіяни поцілили по будівлях освітніх закладів. Є значні пошкодження. Дітей там не було. Але на місці перебували працівники. Є постраждалі
– написав Григоров.
З його слів, працівницю одного із закладів госпіталізували. Їй надають необхідну медичну допомогу.
Вибуховою хвилею, додав він, також пошкоджені будинки поруч.
Джерело: УНН.





