рф виводить боєздатних військових з фронту для підготовки до параду 9 травня – АТЕШ. Командування рф виводить боєздатні підрозділи з фронту для підготовки до параду 9 травня. На позиціях залишають лише поранених та недосвідчених бійців.
російське командування масово відводить боєздатних військових з передової для участі в підготовці до параду 9 травня в москві. Про це повідомляє партизанський рух АТЕШ, пише УНН.
Деталі
За даними агентів руху, на Костянтинівському напрямку з підрозділів 4-ї окремої мотострілецької бригади та 103-го мотострілецького полку виводять підготовлених військових і перекидають їх у тил для репетицій. Натомість позиції на фронті залишаються укомплектованими пораненими, виснаженими або недостатньо підготовленими бійцями.
Джерело: УНН.





