Пакет міністрів нового уряду очікується до вечора, фракція збереться з Президентом – нардеп. Нардеп Железняк повідомив, що до вечора сформують пакет міністрів, а завтра планують призначити всіх, включаючи МЗС та Міноборони. Мінресурсів розділять на Мінекономіки та екології, а також створять Мінагрополітики.
Пакет міністрів нового уряду за підсумками роботи фракції “Слуга народу” очікується до вечора, повідомив у середу народний депутат Ярослав Железняк у соцмережах, пише УНН.
По уряду з фракції Слуги: до вечора буде сформований пакет міністрів. Завтра спробують всіх міністрів призначити + МЗС та Міноборони
– написав Железняк.
Зі слів нардепа, “Мінресурсів розділяють на Мінекономіки та екології / Міністерство аграрної політики (Тарас Висоцький). Мінвідновлення розділяють: на Мінрегіонів (Віталій Безгін) та Мінінфра. Також можливо буде нове міністерство з справ ВПО”.
“Поки на фракції Слуги нічого цікавого не відбувається. Задають питання Корецькому. На вечір (після 18:00) призначили ще одну фракцію, вже з Президентом. Там буде більше деталей. Скоріш за все, формальне подання від коаліції на призначення Премʼєра буде після фракції”, – вказав Железняк.
З його слів, на ранковому засіданні фракції монобільшості зібралося “десь депутатів 50 (можливо менше) + Сергій Корецький”.
Джерело: УНН.





