Наводив ворожі удари по Одесі: агент фсб отримав 15 років тюрми. За матеріалами СБУ суд засудив агента фсб до 15 років ув'язнення за коригування ракетно-дронових атак по Одесі. Затриманий фіксував позиції Сил оборони для передачі куратору з рф.
За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав ще один агент фсб, який наводив удари по Одесі. Про це повідомляється на сайті спецслужби, інформує УНН.
Деталі
Зазначається, що агента затримали ще у листопаді 2022 року в Одесі. Зловмисник коригував ракетно-дронові атаки рашистів по портовому місту.
Як встановило розслідування, він об’їжджав обласний центр на власному авто і фіксував на прихований відеореєстратор пункти базування Сил оборони. Зібрану інформацію агент зберігав на картці пам’яті, яку в подальшому планував передати своєму куратору з рф. У разі отримання розвідданих рашисти планували їх використати для наведення ракетного озброєння та ударних дронів на місця дислокації українських військ.
– йдеться у повідомленні.
Вказується, що співробітники СБУ спрацювали на випередження і затримали зрадника на спробі передачі розвідувальних відомостей до країни-агресора. За даними слідства, агентурні завдання рф виконував завербований російськими спецслужбістами місцевий безробітний. До уваги рашистів він потрапив коли публікував прокремлівські дописи в чатах Телеграм-каналів.
В обмін на співпрацю з ворогом зрадник сподівався отримати “посаду” у лавах окупаційної адміністрації у разі захоплення Одеси. Під час обшуків у зловмисника виявлено захований в авто відеореєстратор, картку пам’яті та смартфон із доказами роботи на рф
– розповіли правоохоронці.
Вони уточнили, що за матеріалами Служби безпеки суд визнав російського агента винним за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).
Джерело: УНН.





