Напад на суддю у Дніпрі: чотирьох підозрюваних відправили під варту без права на заставу. Суд заарештував чотирьох підозрюваних на 60 діб без права застави. Слідство встановило ще одного причетного до побиття та спроби викрадення судді.
Суд обрав запобіжні заходи підозрюваним, причетним до нападу на суддю у місті Дніпрі — тримання під вартою без права внесення застави, передає УНН із посиланням на Офіс Генпрокурора.
За клопотанням прокурора Правобережної окружної прокуратури міста Дніпра суд обрав запобіжні заходи чотирьом підозрюваним у нападі на суддю районного суду — тримання під вартою без права внесення застави строком на 60 діб
– йдеться у повідомленні.
Як повідомили в Офісі Генпрокурора, також у ході слідчих та оперативно-розшукових заходів було встановлено ще одного причетного до вказаного злочину та повідомлено про підозру за аналогічними статтями КК України.
Джерело: УНН.





