На насильство буде удар у відповідь – Венс після ударів по Ірану. Віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив про відповідь насильством після ударів по іранських об'єктах. Атака стала відповіддю на напад на торгове судно в Ормузькій протоці.
Віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив, що “на насильство буде відповідь насильством” після ударів США по іранських об’єктах зберігання ракет і дронів. Про це він повідомив у соцмережі Х, пише УНН.
Іран підписав угоду про припинення вогню. Ми її виконали. Якщо у них є розбіжності щодо того, як застосовується Меморандум про взаєморозуміння, вони можуть зателефонувати
– написав Венс.
Венс підкреслив, що “на насильство буде відповідь насильством”.
Джерело: УНН.





