“Кіре, ти завжди бажаний гість в Україні” – Зеленський відреагував на відставку Стармера. Президент України Володимир Зеленський висловив вдячність прем'єр-міністру Великої Британії Кіру Стармеру за співпрацю після оголошення про його відставку. Зеленський наголосив на цінності двосторонніх зустрічей та підтримки Британії.
Президент України Володимир Зеленський висловив прем’єр-міністру Великої Британії Кіру Стармеру вдячність за співпрацю, підтримку України та спільні рішення, після оголошення британського прем’єра про відставку. Про це Зеленський написав у Х, передає УНН.
Деталі
“Кіре, дякую тобі за всю співпрацю, підтримку та спільні рішення, які дозволили зробити сильнішими нашу Європу й наш захист життя. Британія була, є і буде серед глобальних лідерів”, – написав Зеленський.
Президент наголосив, що дуже цінує Велику Британію – кожну двосторонню зустріч, кожну розмову, “яку завжди наповнювали реальним змістом”.
“Дякую, що ти завжди на зв’язку, завжди активний і завжди стараєшся зробити те, що потрібно й що справді допоможе. Бажаю Сполученому Королівству та всім британцям тільки успіху та реалізації ваших національних завдань. Ми впевнені у Британії. Кіре, ти завжди бажаний гість в Україні”, – додав Зеленський.
Джерело: УНН.





