Фінляндія стала двадцять першою державою, яка приєдналася до угоди про створення Спецтрибуналу щодо агресії проти України. Фінляндія офіційно приєдналася до угоди про створення Спецтрибуналу щодо агресії проти України. Документ винесуть на голосування Ради Європи в Кишиневі.
Фінляндія офіційно долучилася до угоди для запуску Спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України та стала двадцять першою державою-учасницею ініціативи. Про це повідомляє МЗС, передає УНН.
Деталі
Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга зазначив, що Київ очікує подальшого розширення кола держав, які підтримають створення трибуналу.
Фінляндія стала двадцять першою державою, яка офіційно долучилася до Трибуналу. Очікуємо, що ця кількість і надалі зростатиме
– наголосив він.
За словами міністра, до ініціативи запрошуються всі держави світу, а не лише європейські країни.
Запрошуються всі держави, не лише європейські. Частина світу не має значення, коли йдеться про універсальну цінність поваги до міжнародного права та необхідність забезпечення справедливості
– підкреслив Сибіга.
Він також повідомив, що угоду планують винести на голосування найближчими тижнями під час засідання Комітету міністрів Ради Європи у Кишиневі.
Угоду буде винесено на голосування за кілька тижнів у Кишиневі, Молдова, на засіданні Комітету міністрів Ради Європи
– зазначив глава МЗС.
Міністр назвав створення Спецтрибуналу історичною ініціативою.
Спеціальний трибунал щодо злочину агресії проти України є історичною ініціативою. Долучайтеся до втілення її в життя
– додав він.
Джерело: УНН.





