Економіст держбанку рф визнав поразку росії у війні на виснаження із Заходом. Головний економіст ВЕБ Андрій Клепач заявив, що росія програє технологічну та економічну конкуренцію, зокрема Україні. Він прогнозує соціальну кризу в рф через зростання витрат і падіння економіки.
У головному державному банку кремля спрогнозували поразку росії в економічній “війні на виснаження” із Заходом. Про це повідомляє The Moscow Times, інформує УНН.
Деталі
За словами головного економіста ВЕБ, ключового російського державного банку, який фінансує нацпроекти кремля та має статус “державної корпорації розвитку”, Андрія Клепача, росія не зможе виграти конкуренцію в “війні на виснаження”, коли Україну підтримує західний світ.
Він зазначив, що витрати російської економіки від санкцій і західної блокади зростають, збитки від українських ударів по портах, інфраструктурі, хімічних і нафтопереробних заводах збільшуються, а росія все більше відстає від світу в розвитку технологій.
Ми відстаємо. Ми програємо і технологічну, і економічну конкуренцію у світі. Ба більше, я вже сказав, ми її програємо не тільки Китаю і США, ми в чомусь її програємо Україні. Економіка України, зрозуміло, в певній мірі зруйнована, демографічна катастрофа. Але, ще раз, українська економіка, незважаючи ні на що, виживає. Звичайно, там величезна фінансова допомога. За такої допомоги на військові витрати та їхні власні витрати – це приблизно майже 50% нашого бюджету
– сказав Клепач.
“Ми в цій війні на виснаження не виграємо конкуренцію. У нас є ілюзія, що там все рухне. Не рухнуло і не рухне. У нас наростають витрати”, – продовжив Клепач.
Джерело: УНН.





