В Одесі чоловіка, який зачинився в перукарні з людьми, доставили до відділку, зброї не виявлено – поліція. Невідомий зачинився в перукарні Хаджибейського району Одеси з працівницею та відвідувачем. Поліція відчинила двері, ніхто не постраждав, зброї не виявлено.
В Одесі чоловіка зачинився в перукарні з людьми і відмовлявся відчиняти двері, погроз не висував, правоохоронці відчинили двері і доставили чоловіка, у подальшому його, ймовірно, буде передано медикам, повідомили у ГУНП в Одеській області у середу, пише УНН.
Деталі
Поліцейські встановлюють обставини інциденту в перукарні в Хаджибейському районі Одеси.
Повідомлення про те, що невідомий зачинився в приміщенні перукарні з працівницею салону та відвідувачем надійшло на спецлінію 102 сьогодні вранці. Погроз щодо людей присутніх у приміщенні він не висував, але двері відчиняти відмовлявся. Згодом правоохоронці відчинили двері
– вказали у поліції.
Як зазначається, “внаслідок дій чоловіка ніхто з присутніх у приміщенні не постраждав, життю та здоров’ю людей не було завдано шкоди”.
“Жодних небезпечних предметів, в тому числі зброї, у громадянина не було виявлено. Наразі чоловіка доставлено до територіального підрозділу поліції, з ним спілкуються правоохоронці. У подальшому його, ймовірно, буде передано медикам”, – повідомили у поліції.
Джерело: УНН.





