• Головна
  • Контакты
Четвер, 26 Березня, 2026
Нема результатів
View All Result
Daily News
  • Головна
  • Новини
  • Київ
  • Україна
  • Світ
  • Бізнес
  • Політика
  • Спорт
  • IT технології
  • Daily Life
  • Головна
  • Новини
  • Київ
  • Україна
  • Світ
  • Бізнес
  • Політика
  • Спорт
  • IT технології
  • Daily Life
Нема результатів
View All Result
Daily News
Нема результатів
View All Result
Головна Новини від партнерів

Зеленський: якщо зустрічі в Давосі можуть дати більше захисту Україні, Україна буде в Давосі, документи готові

20 Січня, 2026 / 11:26
в Новини від партнерів
0 0
A A
Share on FacebookShare on Twitter

Зеленський: якщо зустрічі в Давосі можуть дати більше захисту Україні, Україна буде в Давосі, документи готові<p>Президент Зеленський отримав доповіді перемовників після зустрічей у США та Давосі. Україна готова до підписання документів щодо
гарантій безпеки та відновлення, зокрема з Америкою.</p>

Президент Володимир Зеленський повідомив про отримані доповіді українських перемовників після зустрічей у США з посланцями президента країни Дональда Трампа та дипломатів з Давоса, і вказав, що українська команда підготувала все необхідне для підписання, зокрема з Америкою, документів щодо гарантій безпеки та відновлення України, і якщо зустрічі в Давосі можуть дати більше захисту Україні, Україна буде в Давосі, пише УНН.

Доповідали наші представники – з делегації України, яка працювала в Америці з командою Президента Сполучених Штатів цими днями, та дипломати, які зараз перебувають у Давосі

– вказав Зеленський у соцмережах

З його слів, “сьогоднішній російський удар та його наслідки очевидно окреслюють пріоритети: передусім потрібне посилення нашої ППО та відновлення після ударів, реальна координація на місцях та з партнерами”.”

“Значна кількість російської балістики, також крилаті ракети, і доволі свіжі – після виробництва вже в цьому році. Тобто росія, на жаль, іще має способи обійти санкції світу та отримати критичні компоненти, без яких просто не було б таких російських ракет. Самостійно російська держава не має здатності виробляти ту зброю, яку застосовує проти України, проти нашої енергетики, та якою погрожує іншим країнам. І це відбувається на тлі намагань світу, передусім Сполучених Штатів, активізувати дипломатію. росія зневажає відповідні намагання”, – зазначив Президент.

“Зараз у Києві, у багатьох інших наших містах і громадах – масштабні відключення електрики. Тільки в столиці після російського удару більш ніж 5600 багатоквартирних будинків без тепла. Ремонтні бригади, всі наші енергетичні компанії, державні підприємства, комунальні служби працюватимуть цілодобово, щоб стабілізувати ситуацію”, – зазначив Глава держави.

Так само активно та ефективно мають працювати всі наші дипломати, всі наші представники, щоб в України було достатньо ракет для ППО. Напередодні зайшли в Україну один пакет для “петріотів” та один пакет для “насамсів”, і це суттєво допомогло. Якби постачання запізнилося ще хоча б на добу, наслідки удару були б значно критичніші

– наголосив Президент.

Він вказав, що “ми не маємо права втрачати жодної доби та жодної можливості посилити Україну, прискорити відновлення для наших людей”.

Україна готова до зустрічей з усіма партнерами, якщо це зустрічі, які допомагають захисту життя та гарантуванню безпеки, якщо це зустрічі, які реально працюють. Наша команда підготувала все необхідне, щоб ми могли підписати, зокрема з Америкою, документи щодо гарантій безпеки та відновлення України

– сказав Зеленський.

Президент підкреслив: “Це має бути історичним результатом, оскільки найбільша війна після Другої світової – саме у Європі”.

“Глобально важливо закінчити цю війну. Ми все робимо для цього. Ми готові до змістовної роботи і з європейськими партнерами”, – вів далі Президент.

Якщо зустрічі в Давосі можуть дати більше захисту реальних людей, реальних міст і сіл в Україні, Україна буде в Давосі. Якщо партнери не готові, усі представники України повинні зосередитися на конкретних речах, які допомагають нашій державі, нашим громадянам. Перше – ракети для ППО. Друге – енергетичне обладнання для відновлення. Третє – пакети підтримки, які допоможуть фронту й нашим громадам. Кожен український посадовець, усі наші представники повинні зараз демонструвати результати – бути зі своєю державою, зі своїм народом, виконувати свої завдання. Дякую всім, хто з Україною! Слава Україні!

– підсумував Зеленський.

Источник: УНН

Попередня новина

Україну запросили до Ради миру Трампа: Зеленський відповів, чи можлива співпраця з рф і білоруссю

Наступна новина

На лівому березі і Печерську у Києві ситуація з водою та теплом складна – мер

Схожі Новини

росія шантажує США через Іран і Україну – Зеленський

росія шантажує США через Іран і Україну – Зеленський

26 Березня, 2026 / 13:30

росія шантажує США через Іран і Україну - Зеленський. росія пропонує США припинити допомогу Україні в обмін на обмеження передачі...

рф готує на найближчі місяці операцію проти систем водопостачання, а Україна – рубежі захисту – Зеленський

Десятки тисяч людей щомісяця – Зеленський озвучив втрати рф у війні з Україною

26 Березня, 2026 / 13:18

Десятки тисяч людей щомісяця - Зеленський озвучив втрати рф у війні з Україною. Росія щомісяця втрачає від 30 до 35...

У Києві масштабна пожежа у районі Столичного шосе – що відомо

У Києві масштабна пожежа у районі Столичного шосе – що відомо

26 Березня, 2026 / 13:08

У Києві масштабна пожежа у районі Столичного шосе - що відомо. У районі Столичного шосе столиці сталася пожежа. Над місцем...

Наступна новина

На лівому березі і Печерську у Києві ситуація з водою та теплом складна - мер

ГОЛОВНЕ СЬОГОДНІ

  • Пішов з життя Олексій Кавицький – спадкоємець засновників Helen Marlen Group

    Пішов з життя Олексій Кавицький – спадкоємець засновників Helen Marlen Group

    0 поширити
    Share 0 Tweet 0
  • У Києві масштабна пожежа у районі Столичного шосе – що відомо

    0 поширити
    Share 0 Tweet 0
  • HBO показала перший тизер серіалу про Гаррі Поттера

    0 поширити
    Share 0 Tweet 0

ОСТАННІ НОВИНИ

Новини від партнерів

росія шантажує США через Іран і Україну – Зеленський

11 хвилин тому
Новини від партнерів

Десятки тисяч людей щомісяця – Зеленський озвучив втрати рф у війні з Україною

23 хвилини тому
Новини від партнерів

У Києві масштабна пожежа у районі Столичного шосе – що відомо

32 хвилини тому
Новини від партнерів

Удар БПЛА рф по центру Дніпра 26 березня – пошкоджені 7 багатоповерхівок та гімназія

49 хвилин тому
Новини від партнерів

Команда Трампа вивчає, що означатиме стрибок ціни на нафту до $200 – Bloomberg

58 хвилин тому
Новини від партнерів

США та Ізраїль тимчасово виключили двох топпосадовців Ірану зі списку цілей – WSJ

1 годину тому
Новини від партнерів

Сили оборони зупинили просування росіян у Покровській агломерації – ДШВ

1 годину тому
Новини від партнерів

У справі зі стріляниною у патрульних і смертю нападника в Одесі відкрили два провадження, правоохоронці у тяжкому стані

1 годину тому
Показати ще

Ми на Facebook

  • Головна
  • Публікації
  • Контакты
RSS

© 2015 - 2026 Daily.com.ua - щоденні новини України | Підтримка сайту Webdesigner.com.ua

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In
Нема результатів
View All Result
  • Головна
  • Новини
  • Київ
  • Україна
  • Світ
  • Бізнес
  • Політика
  • Спорт
  • IT технології
  • Daily Life

© 2015 - 2026 Daily.com.ua - щоденні новини України | Підтримка сайту Webdesigner.com.ua