В Україні визначили відповідальну службу за ремонт прифронтових доріг. Державна спеціальна служба транспорту стала єдиним замовником ремонту доріг біля лінії фронту. Перелік пріоритетних шляхів визначатиме Генеральний штаб.
Поточний ремонт прифронтових доріг забезпечуватиме Державна спеціальна служба транспорту, повідомила у вівторок Прем’єр-міністр Юлія Свириденко у соцмережах, пише УНН.
Забезпечуємо можливості для поточного ремонту прифронтових доріг, ключових для логістики Сил оборони. Державна спеціальна служба транспорту відповідатиме за відновлення автошляхів на прифронтових територіях і в зоні до 40 км від лінії бойових дій
– написала Свириденко.
Уряд, з її слів, ухвалив відповідне рішення, “яке дозволить одразу розпочати роботи на пріоритетних напрямках – там, де пересуваються військові, відбувається евакуація поранених і забезпечується постачання”.
“Уряд визначив ДССТ єдиним замовником робіт і закупівель для поточного ремонту та утримання шляхів у зоні бойових дій і поблизу неї. Перелік і пріоритетність визначає Генеральний штаб. Роботи розпочинаються одразу після затвердження переліку та обстеження пошкоджень”, – повідомила Свириденко.
Фінансування “здійснюватиметься в межах бюджету ДССТ”, вказала Прем’єр.
Джерело: УНН.





