Окупанти вдарили по пологовому будинку та приватному сектору в Одесі: багато поранених. Внаслідок російської атаки пошкоджено дах пологового будинку та багатоповерхівку в Приморському районі. Попередньо четверо осіб отримали поранення різного ступеня.
Ворог у ніч на суботу, 28 березня, вдарив по цивільній інфраструктурі Одеси. Про це повідомив начальник Одеської МВА Сергій Лисак, інформує УНН.
Деталі
Він уточнив, що у Приморському районі зафіксовано влучання у дах будівлі пологового будинку.
На щастя, персонал та пацієнтки встигли спуститися в укриття. Внаслідок атаки зафіксовано часткове руйнування між четвертим та п’ятим поверхами багатоповерхівки. Вибуховою хвилею пошкоджено вікна будинків у різних частинах району
– розповів Лисак.
Також, за його словами, у приватному секторі сталося загорання житлових будинків.
“Попередньо, постраждало четверо осіб, усім надається необхідна медична допомога”, – констатував начальник Одеської МВА.
Джерело: УНН.




