• Головна
  • Контакти
Середа, 5 Серпня, 2026
Нема результатів
View All Result
Daily News
  • Головна
  • Новини
  • Київ
  • Україна
  • Світ
  • Бізнес
  • Політика
  • Спорт
  • IT технології
  • Daily Life
  • Головна
  • Новини
  • Київ
  • Україна
  • Світ
  • Бізнес
  • Політика
  • Спорт
  • IT технології
  • Daily Life
Нема результатів
View All Result
Daily News
Нема результатів
View All Result
Головна Новини від партнерів

Генштаб: понад чверть з 259 боїв прийшлася на три напрямки

5 Серпня, 2026 / 09:08
в Новини від партнерів
0 0
A A
Третина боїв на фронті припала на три напрямки – карта від Генштабу
Share on FacebookShare on Twitter

Генштаб: понад чверть з 259 боїв прийшлася на три напрямки. За минулу добу на фронті сталося 259 бойових зіткнень, найбільше на Покровському та Костянтинівському напрямках. Окупанти застосували понад 10 тисяч дронів-камікадзе та 295 КАБів.

На фронті за минулу добу сталося 259 бойових зіткнень, найбільше – на Покровському, Костянтинівському та Слов’янському напрямках – понад чверть, окупанти запустили понад 10 тисяч дронів-камікадзе і 295 КАБів, повідомили у Генеральному штабі ЗСУ 5 серпня, пише УНН.

Загалом протягом минулої доби зафіксовано 259 бойових зіткнень

– повідомили у Генштабі.

Вчора противник завдав одного ракетного удару із застосуванням двох ракет та 89 авіаційних ударів, під час яких скинув 295 керованих авіабомб. Крім того, загарбники застосували 10 709 дронів-камікадзе та здійснили 3214 обстрілів населених пунктів і позицій наших військ.

Артилерійських обстрілів ворога зазнали населені пункти Кореньок, Бунякине, Рижівка, Яструбине, Степанівка, Уланове, Пустогород та Безсалівка Сумської області. Крім того, авіаційних ударів зазнали райони населених пунктів Суми та Нові Вирки Сумської області.

За минулу добу авіація, ракетні війська і артилерія Сил оборони уразили шість районів зосередження живої сили противника, п’ять артилерійських систем та два пункти управління безпілотних літальних апаратів.

Ситуація за напрямками

На Північно-Слобожанському і Курському напрямках минулої доби наші захисники зупинили три ворожі штурми. Водночас агресор завдав двох авіаційних ударів із застосуванням чотирьох керованих авіабомб та здійснив 63 обстріли позицій наших військ і населених пунктів, зокрема два – із застосуванням реактивних систем залпового вогню.

На Південно-Слобожанському напрямку українські підрозділи відбили 23 атаки противника. Загарбники намагалися просунутися в районах Стариці, Лимана, Ізбицького та Козачої Лопані, а також у напрямках Ковалівки, Охрімівки, Чорного, Хатнього, Митрофанівки та Іващиного.

На Куп’янському напрямку минулої доби ворог штурмових дій не проводив.

Спроби вклинитися в нашу оборону відбито на Лиманському напрямку, де окупанти 14 разів атакували в районах Лимана, Діброви, Озерного та Ставків, а також у напрямках Чернещини, Ольгівки, Шийківки та Дробишевого.

На Слов’янському напрямку противник здійснив 19 штурмових дій у районах Закітного, Кривої Луки та Різниківки, а також у напрямках Рай-Олександрівки та Пискунівки.

На Краматорському напрямку окупанти тричі атакували у напрямках населених пунктів Федорівка Друга, Никифорівка та Маркове.

На Костянтинівському напрямку зафіксовано 22 атаки. Загарбники вели штурмові дії в районах Костянтинівки, Іллінівки та Іванопілля, а також у напрямках Новоселівки та Новопавлівки.

Найбільшу кількість штурмових дій зафіксовано на Покровському напрямку, де наші захисники зупинили 27 атак. Ворог виявляв активність у районах Родинського та Котлиного, а також здійснював штурми у напрямках Новоолександрівки, Торецького, Шахового, Софіївки, Чернігівки, Ганнівки, Нового Донбасу, Добропілля, Шевченка, Василівки, Удачного та Новопідгородного.

На Олександрівському напрямку загарбники здійснили три атаки у напрямках населених пунктів Новогеоргіївка, Рибне та Піддубне.

На Гуляйпільському напрямку окупанти 16 разів атакували. Ворог намагався просунутися в районах Гуляйпільського, Залізничного та Гіркого, а також у напрямках Воздвижівки, Цвіткового, Різдвянки, Рівного, Староукраїнки, Чарівного та Єгорівки.

На Оріхівському напрямку наші захисники зупинили три спроби противника просунутися вперед у напрямках Білогір’я, Павлівки та Плавнів.

На Придніпровському напрямку минулої доби ворог штурмових дій не проводив.

На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань ворога не виявлено.

Джерело: УНН.

Попередня новина

рф атакувала Україну 24 балістичними ракетами і 4 "Цирконами", знешкодили 98 зі 115 дронів

Наступна новина

Єврокомісія прагне допомогти Угорщині та Словаччині відмовитися від російської нафти

Схожі Новини

Атака рф на Київщину: 16 загиблих та 29 поранених

Атака рф на Київщину: 16 загиблих та 29 поранених

5 Серпня, 2026 / 11:34

Атака рф на Київщину: 16 загиблих та 29 поранених. Внаслідок ворожої атаки на Київську область загинули 16 людей, ще 29...

Вступ-2026: у МОН розкрили, що обирають вступники і як розподіляють пріоритети

Вступники побили рекорд по заявах за останні п'ять років – які виші і фах у топі

5 Серпня, 2026 / 11:32

Вступники побили рекорд по заявах за останні п'ять років - які виші і фах у топі. У 2026 році вступники...

BMW може зіткнутися із затримками виробництва нового iX3 через зупинку атомної електростанції в Угорщині

BMW може зіткнутися із затримками виробництва нового iX3 через зупинку атомної електростанції в Угорщині

5 Серпня, 2026 / 11:31

BMW може зіткнутися із затримками виробництва нового iX3 через зупинку атомної електростанції в Угорщині. Низький рівень води в Дунаї змусив...

Наступна новина
ЄС відклав заплановану на 15 квітня пропозицію про заборону імпорту російської нафти – Reuters

Єврокомісія прагне допомогти Угорщині та Словаччині відмовитися від російської нафти

ГОЛОВНЕ СЬОГОДНІ

  • У Києві з-під завалів дістали двох постраждалих, після влучання стався витік аміаку

    У Києві з-під завалів дістали двох постраждалих, після влучання стався витік аміаку

    0 поширити
    Share 0 Tweet 0
  • У Києві після атаки росіян зруйновано приватний будинок, під завалами можуть бути люди – мер

    0 поширити
    Share 0 Tweet 0
  • Українцям можуть дозволити не відповідати на робочі дзвінки та повідомлення поза робочим часом – нардеп

    0 поширити
    Share 0 Tweet 0

ОСТАННІ НОВИНИ

Новини від партнерів

Атака рф на Київщину: 16 загиблих та 29 поранених

16 хвилин тому
Новини від партнерів

Вступники побили рекорд по заявах за останні п'ять років – які виші і фах у топі

18 хвилин тому
Новини від партнерів

BMW може зіткнутися із затримками виробництва нового iX3 через зупинку атомної електростанції в Угорщині

20 хвилин тому
Новини від партнерів

Генштаб підтвердив ураження ворожих баз, переправи на Донеччині і складу в Криму

37 хвилин тому
Новини від партнерів

Акції SpaceX впали на 5% після першого звіту, попри рекордне зростання доходів

42 хвилини тому
Новини від партнерів

Розподільчий комплекс Rozetka на Київщині знищено атакою рф – співвласниця

47 хвилин тому
Новини від партнерів

Уряд збирає зустріч з бізнесом для безперервної роботи логістичних і торгових компаній через атаки рф

59 хвилин тому
Новини від партнерів

Масована атака рф знищила сортувальний центр "Нової пошти" в Києві, троє загиблих

1 годину тому
Показати ще

Ми на Facebook

  • Головна
  • Публікації
  • Контакти
RSS

© 2015 - 2026 Daily.com.ua - щоденні новини України | Підтримка сайту Webdesigner.com.ua

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In
Нема результатів
View All Result
  • Головна
  • Новини
  • Київ
  • Україна
  • Світ
  • Бізнес
  • Політика
  • Спорт
  • IT технології
  • Daily Life

© 2015 - 2026 Daily.com.ua - щоденні новини України | Підтримка сайту Webdesigner.com.ua