В Афганістані через раптові повені загинули щонайменше 20 людей, понад 100 зникли безвісти. У провінції Нурістан на сході Афганістану раптові повені забрали життя щонайменше 20 людей. Ще 80 осіб поранено, понад 100 вважаються зниклими безвісти.
Щонайменше 20 людей загинули внаслідок раптових повеней у провінції Нурістан на сході Афганістану. Про це повідомляє AP із посиланням на місцеву владу, пише УНН.
Деталі
За попередніми даними, ще близько 80 людей отримали поранення, а понад 100 вважаються зниклими безвісти. Пошуково-рятувальні роботи тривають.
Повені охопили кілька районів провінції Нурістан. Влада уточнює масштаби руйнувань та кількість постраждалих.
Афганістан регулярно потерпає від стихійних лих
На початку цього року щонайменше 110 людей загинули в Афганістані внаслідок повеней і зсувів.
Як зазначає AP, країна особливо вразлива до екстремальних погодних явищ через сильні дощі та танення снігу. Руйнування також посилюють слабка інфраструктура та наслідки зміни клімату.
Джерело: УНН.





