Енергосистема Куби зазнала масштабного краху, без світла залишилися близько 10 млн людей. На Кубі стався третій масштабний збій енергосистеми від початку року, без світла залишилися 10 млн людей. Причини аварії невідомі, енергосистема країни в критичному стані через дефіцит палива.
На Кубі стався масштабний збій в енергосистемі, внаслідок якого без електропостачання залишилася вся острівна держава та близько 10 мільйонів людей. Про це повідомляє Reuters, пише УНН.
Деталі
Національна електроенергетична компанія Куби повідомила, що причини аварії поки невідомі, а фахівці проводять розслідування. За даними Reuters, на момент аварії без електроенергії залишалися майже дві третини країни.
За інформацією ЗМІ, це вже третій масштабний крах кубинської енергосистеми від початку року. Водночас короткочасні регіональні відключення електроенергії в країні є доволі поширеним явищем.
Джерело: УНН.





