Перемир’я між США та Іраном опинилося під загрозою після нових ударів і атак у Перській затоці – Bloomberg. Крихке перемир'я між США та Іраном опинилося під загрозою після взаємних ударів та атак у Перській затоці. Іран заявив про удари по американських об'єктах, а Бахрейн повідомив про атаку безпілотників.
Крихке перемир’я між США та Іраном опинилося під загрозою після нових взаємних ударів та атак у районі Перської затоки. Іран заявив про удари по американських об’єктах, Бахрейн повідомив про атаку безпілотників, а в Ормузькій протоці зазнало ураження торговельне судно. Про це повідомляє Bloomberg, передає УНН.
Деталі
За даними агентства, загострення почалося після того, як США у п’ятницю завдали ударів по іранських складах ракет і радіолокаційних об’єктах у відповідь на атаку іранського безпілотника на контейнеровоз в Ормузькій протоці.
У суботу Іран заявив, що атакував американські об’єкти в Перській затоці, звинувативши Вашингтон у порушенні положень меморандуму про взаєморозуміння, укладеного між сторонами раніше цього місяця.
Джерело: УНН.





