Спалено вщент: військові показали ефектне знищення ворожої техніки на Вовчанському напрямку. Воїни 2-го мотопіхотного батальйону 57 ОМПБр продовжують знищувати ворожу техніку на Вовчанському напрямку. Цього разу під удари потрапили бронетехніка, гольфкар та роботизований комплекс.
На Вовчанському напрямку воїни 2 мотопіхотного батальйону 57 ОМПБр продовжують нищити ворожу техніку, яку окупанти намагаються використовувати для штурмів і забезпечення своїх підрозділів. Про це повідомляє Угруповання об’єднаних сил, інформує УНН.
Деталі
Зазначається, що під ударами українських захисників опинилися бронетехніка, гольфкар, наземний роботизований комплекс та інший транспорт противника.
Кожна така втрата суттєво послаблює можливості ворога діяти на передовій
– йдеться у дописі до відео.
Джерело: УНН.




