Боксер Олександр Усик вирішив звільнити усі свої чемпіонські пояси. Чемпіон WBC, WBA та IBF Олександр Усик вирішив залишити всі свої пояси, але не йде зі спорту. Боксер назвав це свідомим рішенням для нових можливостей.
Чемпіон WBC, WBA та IBF у надважкій вазі Олександр Усик ухвалив рішення звільнити усі свої чемпіонські пояси у надважкій ваговій категорії. Проте, за словами боксера, він не йде зі спорту. Про це Усик повідомив у Instagram, передає УНН.
Деталі
“Усім доброго дня. Сьогодні п’ятниця – гарна погода і гарний день сказати про те, що я хочу залишити всі свої пояси, якими я сьогодні володію, зробити їх вільними, щоб хлопці, які стоять в черзі за ними, боксували. Друзі, я залишаю пояси, але я не йду зі спорту, тому що у мене є “last dance” (останній танець – ред)”, – сказав Усик.
Він додав, що це свідоме рішення, яке відкриє для нього нові можливості.
“Це не кінець історії. Продовження попереду”, – зазначив Усик.
Джерело: УНН.





