Атака рф на Одещину 26 червня – пошкоджений енергетичний обʼєкт. У ніч на 26 червня російські війська завдали удару по енергетичній інфраструктурі Одещини. ДТЕК проводить ремонтні роботи для відновлення електропостачання.
У ніч на 26 червня російські окупанти завдали удару по енергетичній інфраструктурі Одещини. Про це повідомляє УНН з посиланням на ДТЕК.
Деталі
Ремонтні роботи потребують часу. Робимо все можливе, щоб якнайшвидше повернути електропостачання всім мешканцям області
– повідомили у ДТЕК.
Джерело: УНН.





