У Польщі зіткнулися два пасажирські потяги, є постраждалі. У Великопольському воєводстві ввечері 25 червня зіткнулися два пасажирські потяги, кілька вагонів зійшли з рейок. П'ятьох людей госпіталізували, рух на лінії тимчасово зупинено.
У Великопольському воєводстві Польщі ввечері 25 червня зіткнулися два пасажирські потяги, внаслідок чого кілька вагонів зійшли з рейок. Щонайменше п’ятьох людей госпіталізували, ще кільком надали допомогу на місці, повідомляє Polsat News, пише УНН.
Деталі
Аварія сталася поблизу станції Бялослів’є, де зіткнулися поїзд PKP Intercity сполученням Бялогард – Варшава та регіональний потяг Polregio, який прямував за маршрутом Піла – Бидгощ. За даними рятувальників, у поїздах перебували близько 200 пасажирів.
Кілька вагонів зійшли з рейок
Унаслідок зіткнення з рейок зійшли три вагони PKP Intercity та секція поїзда Polregio. Також пошкоджено залізничну інфраструктуру, зокрема стрілочні переводи. На місці працюють понад десять пожежно-рятувальних підрозділів, медики та технічні служби залізниці.
Джерело: УНН.





