Ворог запустив балістику по Києву, прогриміли вибухи. Росія 25 червня запустила балістичні ракети по Києву. Сили ППО працюють по цілях, жителів закликають перебувати в укриттях.
Росія у четвер, 25 червня, увечері атакують Київ балістичними ракетами. Про це повідомляє УНН з посиланням на начальника Київської міської військової адміністрації Тимура Ткаченка у Telegram та мера Києва Віталія Кличка у Telegram.
Деталі
“Ворог запускає балістичні ракети по Києву. Знаходьтесь в укриттях”, – написав Ткаченко.
Тим часом Кличко зазначив, що сили протиповітряної оборони працюють по цілях.
Джерело: УНН.





