У Сумах вдруге за день росіяни атакували АЗС, постраждала людина. Російські війська вдруге за день завдали удару по АЗС у Сумах. Одна людина травмована, пожежу ліквідовано.
У Сумах російські війська вдруге за день завдали удару по АЗС, одна людина травмована, повідомили у середу голова Сумської ОВА Олег Григоров та у ДСНС України, пише УНН.
Ще одна атака по території автозаправної станції у Сумах. Попередньо, одна людина травмована
– написав Григоров у соцмережах.
Фахівці ДСНС, зазначили у відомстві, обстежили місце влучання. Пожежу, яка здійнялася після удару, вже ліквідували, зазначив Григоров.
Голова ОВА закликав: “Під час атак тримайтеся подалі від критичної інфраструктури та відкритих просторів. Перебувайте у безпечних приміщеннях або укриттях”.
Джерело: УНН.





