Ураження центру космічного зв'язку під москвою: підтверджено влучання у ключовий елемент. Генштаб ЗСУ підтвердив влучання в апаратно-модульний комплекс 32-метрової антени та технічну будівлю центру космічного зв'язку в Дубні. Об'єкт використовується для військового зв'язку та керування супутниками міноборони ha.
У Генеральному штабі ЗСУ повідомили результати ураження в ніч на 22 червня центру космічного зв’язку у московській області. Додатковий аналіз підтвердив влучання в апаратно-модульний комплекс 32-метрової антени MARK-IV, повідомляє УНН.
“Додатковим аналізом даних підтверджено влучання в апаратно-модульний комплекс 32-метрової антени MARK-IV, що використовується для супутникового зв’язку, а також у технічну будівлю поряд із цією антеною”, – повідомили у ГШ.
Окрім того, підтверджено ураження Головного виробничо-адміністративного (апаратно-програмного) корпусу з частковою руйнацією однієї з стін. Цей корпус містить у собі центральну апаратну ліній зв’язку, обладнання Наземного комплексу управління та Центральний пульт управління супутникової мережі.
“Зазначений об’єкт у місті Дубна — найбільший наземний комплекс супутникового зв’язку в росії. Центр використовується для військового зв’язку, керування супутниковими ретрансляторами, які застосовуються міноборони рф для зв’язку, розвідки та координації військ”, – повідомили у Генеральному штабі.
Джерело: УНН.





