КНДР ввела в стрій новий есмінець та заявила про курс на створення ядерного флоту. Північна Корея офіційно ввела в експлуатацію новий есмінець “Чхве Хьон”. Кім Чен Ин заявив про плани щороку вводити до складу ВМС два нові кораблі протягом п'яти років.
Північна Корея офіційно ввела в експлуатацію новий есмінець “Чхве Хьон” та підтвердила намір продовжувати розбудову ядерного флоту. Про це повідомляє УНН із посиланням на Bloomberg.
Деталі
Під час церемонії в порту Нампхо лідер КНДР Кім Чен Ин заявив, що новий есмінець має “найсучасніші оперативні та бойові можливості”. За його словами, програма оснащення військово-морських сил ядерною зброєю реалізується відповідно до затвердженого плану.
Джерело: УНН.





