Через паливну кризу окупанти хочуть відновити перевезення пального залізницею, через Керченський міст – АТЕШ. Через удари Сил оборони України по поромній інфраструктурі окупанти втратили частину маршрутів постачання пального. Розглядається відновлення залізничних перевезень через Керченський міст.
Окупаційна влада Криму розглядає можливість відновлення залізничного перевезення пального через Керченський міст через проблеми із забезпеченням півострова паливом. Про це повідомляє УНН із посиланням на партизанський рух “АТЕШ”.
Деталі
За даними агентів руху, питання обговорюється в оперативному штабі окупаційної адміністрації Криму. Причиною стали серйозні труднощі з постачанням пально-мастильних матеріалів після ударів Сил оборони України по поромній інфраструктурі в Керчі та порту “Кавказ”.
Окупанти втратили частину маршрутів постачання
У “АТЕШ” зазначають, що можливості доставки пального через Керченську протоку суттєво скоротилися. Крім того, дедалі складнішою стає логістика через так званий сухопутний коридор на окупованих територіях півдня України.
Джерело: УНН.





