Трафік через Ормузьку протоку неухильно зростає, а GPS-перешкод стає менше. Інтенсивність судноплавства через Ормузьку протоку зростає, за останні 24 години пройшли два десятки суден. Активність GPS-перешкод у протоці зменшилася.
Інтенсивність судноплавства через Ормузьку протоку останніми днями зростає на тлі переговорів між США та Іраном. За даними MarineTraffic, протягом останніх 24 годин через стратегічний морський коридор пройшли щонайменше два десятки комерційних суден, повідомляє CNN, пише УНН.
Деталі
Зокрема, з Перської затоки вийшли вісім танкерів і два вантажні судна. У зворотному напрямку до затоки зайшли ще вісім танкерів та шість вантажних суден.
Джерело: УНН.





