ГУР знищило російський ЗРГК “Панцир-С2” на Запорізькому напрямку. Окупанти намагалися сховати техніку в підземному укритті, але вона вигоріла вщент після удару безпілотників.
Департамент активних дій ГУР МО знищив російський ЗРГК “Панцир-С2” на Запорізькому напрямку. Про це повідомляє пресслужба ГУР, передає УНН.
Деталі
Мінус “Панцир-С2” на Запорізькому напрямку. Окупанти намагалися сховати свій ЗРГК у підземному укритті, але безпілотники ДАД відпрацювали так, що техніка вигоріла вщент
– повідомили в ГУР.
На опублікованому відео видно ураження комплексу та подальшу пожежу.
Після удару окупанти почали бігати й метушитися біля місця влучання.
Джерело: УНН.





