Мадяр ініціює усунення президента Угорщини через зміни до конституції. Прем'єр-міністр Петер Мадяр оголосив про ініціативу усунення президента та конституційну реформу восени. Також заплановано заходи для боротьби з корупцією.
Прем’єр-міністр Угорщини Петер Мадяр заявив у понеділок, що його уряд ініціює усунення президента Угорщини з посади шляхом внесення поправок до конституції та восени розпочне конституційну реформу, пише УНН з посиланням на Reuters.
Деталі
Мадяр також заявив у своєму виступі в парламенті, що його уряд запровадить широкі економічні, політичні та правові заходи для викорінення корупції в Угорщині, включаючи створення Національного управління захисту та повернення активів.
Джерело: УНН.





