У Києві через аварію зникло світло у двох районах, відновити мають до 16 години – ДТЕК. У Дніпровському та Дарницькому районах Києва енергетики проводять відновлення електропостачання після аварії. Світло має повернутись у домівки до 16:00.
Енергетики відновлюють світло у Дніпровському та Дарницькому районах Києва після аварії, повідомили в енергокомпанії ДТЕК у понеділок, пише УНН.
Дніпровський та Дарницький райони Києва: енергетики відновлюють світло після аварії. Електропостачання має повернутись в домівки до 16:00
– повідомили у ДТЕК.
Джерело: УНН.





