Європу накрила потужна спека, Франція скликала кризові наради. У Франції через спеку до 41°C уряд скликав кризові наради. Спека також охопила Німеччину та Італію, змінюючи життя міст.
Європа потерпає від аномальної спеки, через яку влада кількох країн запроваджує надзвичайні заходи. У Франції через різке підвищення температури уряд скликав кризові наради, а метеорологи попереджають, що хвиля спеки може стати однією з найсильніших за останні десятиліття, пише УНН із посиланням на Reuters.
Деталі
За прогнозами, у Франції температура найближчими днями сягатиме 39-40 градусів, а в окремих регіонах може піднятися до 41°C. Національна метеослужба порівнює нинішню спеку з рекордними хвилями 2003 та 2019 років.
У Німеччині також оголосили майже загальнонаціональні попередження через спеку. Температура там наближається до 38°C, а синоптики попереджають про можливі сильні грози через поєднання високої температури та вологості.
Спека змінює життя міст і туристичних центрів
В Італії температура повітря в окремих регіонах сягає 36–37°C. Туристи біля Колізею в Римі змушені годинами перебувати під палючим сонцем, тоді як місцеві жителі шукають прохолоду в історичних підземних спорудах та затінених місцях.
Джерело: УНН.





