Генштаб назвав напрямки фронту з найбільшою кількістю ворожих атак. Від початку доби на фронті зафіксовано 51 бойове зіткнення. Понад половина атак окупантів припала на Покровський та Гуляйпільський напрямки.
Понад половина з 51 бою на фронті з початку сьогоднішньої доби припала на два напрямки – Покровський та Гуляйпільський, повідомили у Генеральному штабі ЗСУ у зведенні на 16 годину 9 травня, пише УНН.
Від початку доби кількість атак агресора становить 51
– повідомили у Генштабі.
Ворог обстрілює прикордонні райони. Сьогодні на Сумщині постраждали райони населених пунктів: Рогізне, Волфине, Кореньок, Атинське, Уланове та Кучерівка.
Ситуація за напрямками
На Північно-Слобожанському і Курському напрямках ворог здійснив 10 обстрілів населених пунктів та позицій наших військ. Зафіксовано дві штурмові дії противника.
На Південно-Слобожанському напрямку ворог сім разів намагався покращити своє положення в районах Приліпки, Ізбицького, Стариці, Тернової, Петро-Іванівки, Синельникового. Дві з цих спроб тривають.
На Куп’янському напрямку ворог активних наступальних дій не проводив.
На Лиманському напрямку противник чотири рази атакував в бік Лиману, Зарічного, Ямполя та Озерного.
На Слов’янському напрямку ворог активних наступальних дій не проводив.
На Краматорському напрямку противник один раз атакував в бік Тихонівки.
На Костянтинівському напрямку загарбники здійснили сім атак в бік населених пунктів Костянтинівка, Плещіївка, Іллінівка та Русин Яр.
На Покровському напрямку з початку доби окупанти 17 разів намагалися потіснити наших воїнів із займаних позицій у бік населених пунктів Білицьке, Никанорівка, Дорожнє, Родинське, Новоолександрівка, Удачне, Василівка, Молодецьке та Новомиколаївка. Дві з цих атак іще тривають.
На Олександрівському напрямку ворог штурмових дій не проводив.
На Гуляйпільському напрямку відбулося 13 атак у бік позицій наших захисників в бік Нового Запоріжжя, Рибного, Цвіткового, Залізничного, Воздвижівки, Святопетрівки, Гуляйпільського та Чарівного.
На Оріхівському та Придніпровському напрямках штурмові дії ворога не зафіксовані.
На інших напрямках суттєвих змін в обстановці наразі не відбувається. Спроби ворога просуватися не фіксуються.
Джерело: УНН.





