Масштабна пожежа на Чернігівщині після обстрілів рф повернула у бік росії – “Ліси України”. Через обстріли рф на Чернігівщині вигоріло 4300 гектарів лісу. Вогонь змінив напрямок і почав рухатися в бік російської території.
Масштабна лісова пожежа на прикордонні Чернігівської області, що виникла внаслідок масованих обстрілів з боку рф, повернула у бік росії, повідомили у п’ятницю у ДП “Ліси України”, пише УНН.
Величезна лісова пожежа на прикордонні Чернігівщини повернула у бік рф. За добу площа пожежі збільшилась майже удвічі. За останніми даними, вогнем уже охоплено близько 4,3 тис. гектарів
– повідомили у ДП “Ліси України”.
“Пожежа виникла внаслідок масованих обстрілів з боку рф. Гасіння майже неможливе – техніка знищується дронами, які полюють на все, що рухається”, – вказано у повідомленні.
Джерело: УНН.





