Ціни на нафту ростуть п’ятий день через загострення риторики США щодо Ірану. Ціна Brent наблизилася до 105 доларів за барель через загострення конфлікту з Іраном. США посилили морську блокаду та контроль у Ормузькій протоці.
Світові ціни на нафту продовжують зростання п’ятий день поспіль на тлі загострення риторики США щодо Ірану та ускладнення мирних переговорів. Про це повідомляє Bloomberg, пише УНН.
Деталі
У четвер нафта марки WTI перевищила 96 доларів за барель, тоді як Brent торгувалася поблизу 105 доларів. Загалом за тиждень ціни зросли приблизно на 16%.
За словами американських чиновників, жорсткі заяви президента США Дональда Трампа у соцмережах, а також рішення продовжити морську блокаду іранських портів ускладнюють переговори з Тегераном, які ведуться через посередників, зокрема Пакистан.
Джерело: УНН.





