На Прикарпатті судитимуть суддю за смертельну ДТП, їй загрожує до 8 років за ґратами. Суддя Підгаєцького суду збила двох пішоходів у селі Фрага на швидкості понад 80 км/год. Один чоловік загинув, родичі вимагають 4,8 млн грн компенсації.
На Прикарпатті судитимуть суддю за смертельну ДТП, в якій один чоловік загинув, а інший отримав тілесні ушкодження. Як повідомили в Офісі Генпрокурора, родичі потерпілих заявили цивільний позов на 4,8 млн грн, передає УНН.
За процесуального керівництва Івано-Франківської обласної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт щодо судді Підгаєцького районного суду Тернопільської області. Її судитимуть за смертельну ДТП, що сталася восени 2025 року на Івано-Франківщині
– йдеться у повідомленні.
Як повідомили в Офісі Генпрокурора, судді інкримінують порушення правил дорожнього руху, що спричинило смерть людини (ч. 2 ст. 286 КК України). Санкція статті передбачає до 8 років позбавлення волі.
Деталі
За даними слідства, 31 жовтня 2025 року в селі Фрага суддя за кермом Lexus UX250h рухалась зі швидкістю понад 80 км/год у межах населеного пункту та не зменшила її в центрі села. На нерегульованому пішохідному переході вона збила двох місцевих жителів 62 та 63 років. Один чоловік загинув на місці, інший отримав легкі тілесні ушкодження.
Джерело: УНН.





