Кількість постраждалих через удар рф по маршрутці в Нікополі зросла. Внаслідок атаки БпЛА на цивільний автобус у центрі Нікополя постраждали 16 людей. Восьмеро осіб госпіталізовані, троє чоловіків перебувають у важкому стані.
Кількість постраждалих внаслідок атаки рф на маршрутку у Нікополі зросла до 16, повідомив у вівторок голова Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа у Telegram, пише УНН.
Уже 16 поранених через атаку росіян на автобус у Нікополі. Восьмеро з них госпіталізовані
– написав Ганжа.
З його слів, чоловіки 58, 63 та 73 років – “важкі”. Решта ушпиталених – у стані середньої тяжкості. У них мінно-вибухові травми, акубаротравми, осколкові поранення, переломи.
Медики надають їм всю необхідну допомогу.
Доповнення
За даними Офісу Генпрокурора, 7 квітня близько 8:20 військові рф завдали удару БпЛА по цивільному автобусу в місті Нікополь. Потерпілі перебували на зупинці громадського транспорту та в автобусі.
Як вказали у ДСНС, рф завдала удар по автобусу, що саме під‘зжав до зупинки, у центрі Нікополя.
Джерело: УНН.





