У Києві поліція розслідує погрози журналістці. Правоохоронці розслідують погрози журналістці після виходу розслідування. Відомості внесено до ЄРДР, наразі встановлюються особи всіх причетних.
У Києві правоохоронці розпочали кримінальне провадження за фактом погроз журналістці. Йдеться про керівницю телевізійного проєкту, яка почала отримувати погрози після виходу журналістського розслідування. Про це повідомляє Національна поліція України, передає УНН.
Встановлено, що після публікації одного з журналістських розслідувань, керівниці телевізійного проєкту під час телефонних розмов почали надходити погрози від невідомих. Відомості щодо вказаного факту внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 345-1 Кримінального Кодексу України – погроза або насильство щодо журналіста
– йдеться у дописі поліції.
Джерело: УНН.





