Данія виділяє майже $1 млрд на озброєння України

03.04.25 - 15:51

first_imageЦей пакет забезпечить військову підтримку України протягом 2025-2027 років і фінансуватиметься за рахунок коштів Українського фонду.

Уряд Данії готує 25 пакет військової допомоги Україні вартістб на 6,7 млрд данських крон (майже 1 млрд доларів). Про це повідомило Міноборони Данії в четвер, 3 квітня.

Вказано, що 25 за рахунком пакет забезпечить військову підтримку України протягом  2025-2027 років і фінансуватиметься за рахунок коштів Українського фонду.

Так, буде виділено 1,4 млрд данських крон для на артилерію і боєприпаси. Крім того, кошти будуть виділені на ППО, коаліцію безпілотників та ІТ-коаліцію.

Також будуть виділені кошти для збільшення внесків в українську оборонну промисловість, враховуючи позитивний досвід "данської моделі".

"Безпекова ситуація швидко змінюється. Тому дуже важливо, щоб Данія продовжувала свою масштабну підтримку України… 25 пакетом допомоги ми підкреслюємо нашу підтримку України як у короткостроковій, так і в довгостроковій перспективі", – заявив міністр оборони Данії Троельс Лунд Поульсен.

Комментарииcomm.jpg

captcha code
Отправить