Святий Миколай в Лаврі об'єднає дітей східної та західної України

29.11.16 - 15:23

first_image Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник вже другий рік біля Великої Лаврської Дзвіниці організовує та впроваджує проект «Резиденція Святого Миколая».

Свято, що триватиме на території Києво-Печерської Лаври протягом грудня 2016 року – січня 2017 року, збере киян та гостей столиці, дітей та їх батьків, представників громадськості та ЗМІ.

УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ВІДБУДЕТЬСЯ 1 ГРУДНЯ 2016 року о 15:00 у ВЕЛИКІЙ ЛАВРСЬКІЙ ДЗВІНИЦІ.

В Україні Святий Миколай традиційно вважається улюбленцем дітей та їх захисником. Він робить їм приємні сюрпризи на свій день – подарунки.

У Києві на честь Чудотворця було побудовано до 30 храмів. Найбільш відомими, що збереглися до сьогодення, є Микільсько-лікарняна церква у Києво-Печерській Лаврі та храми Подолу.

Цьогоріч відвідувачі Резиденції Святого Миколая у Києво-Печерській Лаврі матимуть можливість:

  • Поговорити зі Святим Миколаєм і поділитися з ним найпотаємнішими бажаннями, а також сфотографувати цей яскравий момент та отримати подарунок

  • Відвідати виставку художніх робіт «Казковий вернісаж»

  • Побувати в альтанці бажань

  • Здійснити відеорепортаж стежками Миколая Чудотворця

  • Скуштувати новорічні солодощі, відвідати майстер-клас з прикрашання святкових пряників

  • 17 грудня Резиденція Святого Миколая, за сприяння унікального масштабного Всеукраїнського проекту “Ukrainian People / Ukrainian Kids”, прийме в себе дітлахів загиблих Героїв АТО

  • Цьогорічною святковою новиною для відвідувачів стане унікальний проект, ініційований Заповідником – Написання найдовшого Листа Святому Миколаю,який буде заявлений на участь у конкурсі для занесення в Книгу Рекордів України. У кінці культурно-суспільного заходу буде підведено підсумки й запрошено представників Книги Рекордів України.

Життя Святого Миколая є прикладом віри, стійкості, подвижництва та інших душевних чеснот. Пам'ять про вчинки Святого може допомогти кожній людині стати на шлях самовдосконалення.

Запрошуємо долучитися до духовно-культурної місії!

Унікальність Заходу

Місце проведення – територія Києво-Печерської Лаври, що знаходиться в серці столиці і є справжнім шедевром української й світової архітектури і належить до культурної спадщини ЮНЕСКО. Сьогодні Лавра приймає тисячі людей з усього світу, які приходять помолитися та подивитися на її чудеса.

Співорганізатори та партнери:

Київська Міська Державна Адміністрація

Міжнародна Мистецька Асоціація AIDA - AIDA.IMAGE.PR

Головний партнер: Всеукраїнська мережа будівельних гіпермаркетів “Епіцентр К”

Генеральний інформаційний партнер: “Ukrainian People / Ukrainian Kids”

www.facebook.com/SvyatyiMykolay

Комментарииcomm.jpg

captcha code
Отправить