Путін запропонував США свій план щодо ЗАЕС - ЗМІ

Сегодня 07:58

first_imageСША нібито висловили зацікавленість у Запорізькій атомній електростанції, як в об'єкті для майнінгу криптовалюти.

Російський диктатор Володимир Путін заявив, що Росія та США нібито обговорюють можливість спільного управління Запорізькою АЕС без участі України. Про це Путін заявив  на зустрічі з представниками російського бізнесу, повідомляє російське видання Коммерсант.

За словами Путіна, США нібито висловили зацікавленість у Запорізькій атомній електростанції, як в об'єкті для майнінгу криптовалюти. Він додав, що Україну до управління ЗАЕС не будуть залучати.

При цьому, очільник Кремля додав, що за ініціативи США розглядається можливість постачання електроенергії з окупованої ЗАЕС для України.

Путін додав, що на ЗАЕС продовжують працювати українські спеціалісти, проте всі вони, за його словами, отримали російські паспорти.

Комментарииcomm.jpg

captcha code
Отправить